Gospodarstwo nasze kupiliśmy w 1998 roku. Działalność agroturystyczną rozpoczęliśmy w 2000 roku, oddając do dyspozycji gości 1 pokój dwuosobowy. Warunki lokalowe gospodarstwa i walory przyrodnicze terenu sprawiły, że rozszerzyliśmy działalność agroturystyczną.

Dzisiaj w gospodarstwie o obszarze 8 ha prowadzimy tylko hodowlę roślinną i agroturystykę. Posiadamy 3 pokoje 2 osobowe w budynku mieszkalnym, jeden pokój 4 osobowy z aneksem kuchennym w budynku gospodarczym oraz domek drewniany, razem 12 miejsc noclegowych.

W miejscu dawnej stajni urządziliśmy salę kominkową, która służy gościom jako świetlica, organizujemy tam przyjęcia okolicznościowe, różnego rodzaju warsztaty i szkolenia.

Byliśmy współorganizatorami rajdów agroturysty oraz organizatorami 3 rajdów rowerowych szlakiem powstań narodowych.

Oferta nasza obejmuje również całodzienne wyżywienie z produktów własnych i okolicznych sąsiadów. Z owoców i warzyw z własnego ogrodu przygotowujemy sałatki, konfitury, dżemy i nalewki. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się konfitura z aktinidii, korbola i z zielonych pomidorów oraz nalewka z pigwowca i cytryńca chińskiego. Pieczemy też chleb na zakwasie oraz różne słodkości, którymi częstujemy gości. Konfitury przyrządzamy według własnych i babcinych receptur. Przygotowujemy również wyroby mięsne w słoikach i wędzone we własnej wędzarni. Zwracamy wielką uwagę na aspekt zdrowotny posiłków przez nas serwowanych. Dlatego też między innymi powstał ogród zielarski, w którym uprawiamy: tymianek, lawendę, oregano, lubczyk, szałwię rozmaryn, bazylię majeranek, rutę, macierzankę i inne. W kuchni wykorzystujemy również zioła dziko rosnące w najbliższej okolicy.

Obejście jest bardzo ukwiecone, ustronne miejsca zapraszają do wypoczynku. Goście korzystają z altanki czereśniowej, miejsca na ognisko i grilla. Zachęcamy gości do turystyki pieszej i rowerowej, aby podziwiać piękno naszej przyrody. Przydomowe stawy rybne zapraszają wędkarzy na wypoczynek z „kijem”.

Wszystkie działania w naszym gospodarstwie sprzyjają ochronie przyrody. Już w bogatym w rośliny ogrodzie można podziwiać fascynujący świat owadów, a wśród nich szczególnie piękne motyle, obserwować różne gatunki ptaków znajdujących tu schronienie i pokarm, posłuchać żab koncertujących w naszych stawach. Aby rozbudzić w ludziach zainteresowanie środowiskiem przyrodniczym przygotowaliśmy dla naszych gości dość obszerną bibliotekę książek o tematyce przyrodniczej w pięknych wydaniach.